درباره ما

به نام خدا

معرفی شرکت:

شرکت مشاور نرم افزار محک فعالیت خود را از سال 1384 با وجود 4 نفر و با هدف تولید نرم افزار حسابداری مورد نیاز بازار شروع کرد. اولین سری محصولات این شرکت فروش خود را از سال 1386 آغاز نمود و در حال حاضر با گذشت تنها کمتر از 5 سال تعداد کاربران محصولاتش از مرز 7000 واحد گذشته است. هم اکنون خانواده گروه نرم افزاری محک شامل حدود 150 نفر در سراسر کشور می باشد که این تعداد شامل 35 دفتر نمایندگی و 2 دفتر اصلی است. در طول این مدت شرکت موفق به کسب گواهینامه ها و افتخارات متعددی شده است که بدست آوردن هر یک از آنها مایه ی افتخار صنعت تولید نرم افزار کشور است.

چشم انداز شرکت از همان ابتدا بر این اساس بود که "چطور می توان در ایران هم شرکت نرم افزاری موفقی در حد و اندازه های بین المللی داشت؟". این شرکت در حال حاضر با تلاش هر چه بیشتر برای رسیدن به این مهم در ابتدا سعی بر کسب سهم قابل توجهی از بازار نرم افزاری کشور و سپس حضور موفق در عرصه بین المللی را دارد.

نقشه راه رسیدن به این چشم انداز یا همان رسالت سازمانی خلاصه در عبارت " طعم جدیدی از نرم افزار" می باشد. به این معنی که ما سعی بر آن داریم که تجربه ای متفاوت، زیبا و دوست داشتنی برای کاربران محصولاتمان ایجاد کنیم. محصولاتی با کاربری آسان در محیطی زیبا، امکانات کاربردی متنوع و همچنین استفاده از تکنولوژی های روز و نوآورانه.

در این راه ارزش های کلیدی شرکت عبارتند از : رضایتمندی کلیه اعضای خانواده محک از ایفای نقش در مجموعه ، رضایتمندی مشتریان از خانواده محک و پیشرفت روز افزون در نیل به اهداف است.

امید داریم لطف بی کران پروردگار متعال شامل حالمان شده و بتوانیم از همکاری و حمایت های مشتریان و هم میهنان عزیزمان بهره مند شویم .

 

برخی از افتخارات شرکت :

دارای گواهی تایید فنی نرم افزار / عضویت در نظام صنفی رایانه ای /  عضویت هیات رئیسه نظام صنفی رایانه ای استان خراسان / تاییدیه دوره رضایتمندی پرسنل / تاییدیه دوره استاندارد ISO 9001 / تاییدیه دوره رضایتمندی مشتریان ISO 10004 / تاییده دوره استاندارد 5S

 

برای ارتباط با ما بر روی این لینک کلیک کنید.

زمان ارسال : 1390/06/04 - 06:24
تعداد بازدید : 12626